150 wystawienie "Tango Piazzolla"!

"Tango Piazzolla" - reż. Józef Opalski - Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Piątek, pierwszego marca, przejdzie do historii Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie jako wielce radosne święto. Niezwykle rzadko bowiem możemy celebrować 150 wystawienie spektaklu. Ta trudna sztuka udała się jednak "Tangu Piazzolla" Anny Burzyńskiej w reżyserii Józefa Opalskiego.

Dzięki temperamentowi muzyki Astora Piazzolli, jej aranżacjom opracowanym przez Grzegorza Frankowskiego i wykonanym przez jego zespół "Tango Bridge" i zaangażowaniu całego zespołu Teatru, spektakl niezmiennie od sześciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Co więcej, wśród publiczności można znaleźć osoby, które "Tango Piazzolla" widziały kilkukrotnie. To dla nas wielki zaszczyt i radość, że widzowie wciąż z tak dużą chęcią dają się zaprosić do śnienia wspólnego snu o tangu, miłości i Argentynie.

Cieszymy się z napływających do nas raz po raz doniesień, o tym jak to spektakl gwarantuje gorące emocje – od radości po wzruszenia i jak zaraża widzów miłością do muzyki Astora Piazzolli. Wszystkim dotychczasowym gościom "El Sueño" dziękujemy, a pragnących przeżyć chwile uniesień przy rytmach tanga zachęcamy do rezerwacji biletów na spektakle, które odbędą się 1, 2, 3 marca o godz. 19:00 i 5 marca o godz. 19:30.

Informacje o dostępnych miejscach pod nr. telefonów: 12 42 44 525, 528

"Tango Piazzolla"
Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie
1,2,3, marca - godz. 19.00
5 marca - godz. 19.30

(-)
Materiał Teatru
27 lutego 2013

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...