2 weekendy, 2 spektakle...2+1

Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Dwa lutowe weekendy to ostania szansa, by zobaczyć dwa najważniejsze dotychczas spektakle w krótkiej, ale intensywnej historii Opery i Filharmonii Podlaskiej: operę „Straszny dwór” i musical „Korczak”. W prawdziwie zimowe dni Opera zaprasza w inny „klimat” i proponuje: Kupując 2 bilety na wybrany spektakl „Straszny dwór” (8 i 9 luty) lub „Korczak” (22 i 23 luty) trzeci bilet otrzymają Państwo z 50% rabatem. Sprzedaż promocyjnych biletów rusza od poniedziałku - 3 lutego i potrwa ona do 23 lutego.

„Straszny Dwór" Stanisława Moniuszki to opera narodowa, która inaugurowała 58. sezon artystyczny w historii instytucji oraz pierwszy w nowym gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej. „Straszny Dwór" urzeka piękną muzyką i partiami wokalnymi. Każdorazowo, podczas spektaklu można podziwiać znakomitych artystów z Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze".

„Korczak" Ch. Williamsa to wzruszająca i piękna opowieść o potędze życia, sile wiary i wielkości człowieka. W spektaklu występuje ponad 100 małych artystów – to członkowie Chóru Dziecięcego OiFP. Do tego najlepsi aktorzy musicalowi w Polsce. „Korczak" jest laureatem Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury za najlepszy spektakl muzyczny roku.

(-)
Materiał OiFP
4 lutego 2014

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...