A co, gdy pojawi się ogromna królicza nora?

"Alicja w krainie dziwów" - reż. Paweł Aigner - Teatr im. Cypriana Kamila Norwida

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze zaprasza dzisiaj (06.06.) o godz. 19.00 i w sobotę i niedzielę (07-08.06.) o godz. 17.00 do obejrzenia spektaklu familijnego "Alicja w Krainie Dziwów" na podstawie "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carolla, w reżyserii Pawła Aignera. Dla maluchów będą w niedzielę o godz. 11.00 TEATsYKI. To ostatnie takie warsztaty w tym sezonie.

Na każdy spektakl mamy dla naszych Czytelników po jednej podwójnej wejściówce - do odbioru w kasie teatru na hasło: Jelonka.com, na godzinę przed przedstawieniem.

"Alicja w Krainie Dziwów" to opowieść wyjątkowa, ponadczasowa i zaskakująca na każdym poziomie - nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Alicja jest grzeczną, poukładaną dziewczynką - zero problemów, zero niespodzianek, zero wybryków. Ale, co jeśli na równo i starannie wytyczonej życiowej drodze dziewczynki pojawi się ogromna królicza nora, której nie sposób ominąć?

Cena biletów rodzinnych na "Alicję w Krainie Dziwów" (obowiązuje ma wszystkie terminy oprócz premiery): dla dwóch osób 35 zł, dla 3 osób: 50 zł, dla czterech osób - 60zł. Wstęp na TEATsYKI - 10 zł opiekun, dziecko bezpłatnie.

jel
Jelonka
6 czerwca 2014

Książka tygodnia

Kantor Nie/Obecność
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Katarzyna Fazan

Trailer tygodnia

Nastazja wychodzi za mąż
Krzysztof Babicki
Kameralny spektakl o namiętnościach n...