„Akcja: EDUKACJA” w grupie JUNIOR!

Drzwi otwarte projektu

Zapraszamy 8 lutego o godzinie 10.00 dzieciaki (3-6 lat) wraz z rodzicami na DRZWI OTWARTE projektu „Akcja: EDUKACJA” w grupie JUNIOR!

TEATRALNY PLAC ZABAW, czyli zabawy teatralno-ruchowe z elementami pantomimy!

W każdą niedzielę spotkamy się na teatralnym placu zabaw, na który wstępu nie ma rutyna, ale jest za to dużo miejsca dla wyobraźni, radości i wolności. Zajęcia dla dzieci i ich rodziców przewidziane są jako wspólna zabawa, w ramach której pedagodzy wykorzystywać będą elementarne i sprawdzone ćwiczenia ogólnorozwojowe dostosowane do wieku dzieci.
Zajęcia trenują pamięć ruchową, wyobraźnię i ekspresję pozawerbalną za pomocą prostych ćwiczeń pantomimicznych i zabaw ruchowych. Podczas naszych zajęć dzieci nie tylko rozwijają swoją emocjonalność ruchową, ale również doświadczają kontaktu z ekspresją słowną i dźwiękową. Nasza propozycja teatralno-edukacyjna dla najmłodszych pomaga przezwyciężyć nieśmiałość oraz wesprzeć wieloaspektowy rozwój dziecka tak, aby skutecznie i umiejętnie przyczynić się do rozwoju umiejętności poznawczych i komunikacyjnych.

Partnerem zajęć jest Wydawnictwo ZAKAMARKI.

Wstęp bezpłatny!
Obowiązują wcześniejsze zapisy, ze względu na specyfikę zajęć ilość miejsc jest ograniczona! Obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy.

Prosimy pamiętać o tym, aby na zajęcia: zabrać ciepłe skarpety/wziąć wygodne, lekkie buty na zmianę i ubrać się wygodnie; tak, aby nic nie krępowało naszych ruchów podczas zabaw na materacach.

Zapisy – a.paluch@pantomima.wroc.pl lub 71/337 21 03. Zajęcia odbędą się w siedzibie Wrocławskiego Teatru Pantomimy, al. Dębowa 16 we Wrocławiu.
ZAPRASZAMY!

Na kolejne DRZWI OTWARTE dla grupy MŁODZIEŻ zapraszamy 21 lutego.

(-)
Materiał Organizatora
4 lutego 2015

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...