Akcja Sceny In Vitro

"Dzieciństwo Dzielnic"

Fundacja Sceny InVitro zaprasza do aktywnego udziału w akcji "Dzieciństwo Dzielnic" zrealizowanej przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Dzieciństwo Dzielnic to wirtualna kronika Lublina, składająca się z historii, legend, opowieści, których nie sposób znaleźć w podręcznikach czy przewodnikach po mieście.

Lublin to nie tylko centrum miasta to także jego dzielnice i ich szczególne przestrzenie, to niepowtarzalne momenty, wydarzenia, napotkani ludzie. Osobiste historie osadzone w przeróżnych zakątkach miasta.

Zabieramy was w podróż po przeszłości i po najświeższych wydarzeniach rozgrywających się tu i teraz. Podzielcie się z nami i z resztą świata historiami, które rozegrały się w dzielnicach Lublina, a które warto utrwalić ze względu na ich indywidualny charakter. Interesuje nas wszystko: romanse, historie kryminalne, anegdoty, opowieści niesamowite, sentymentalne, inspirujące, codzienne... i wszystkie inne szczególne wydarzenia dotyczące Lublina i osadzone w jego dzielnicach, którymi warto się podzielić.

Można do nas dzwonić, pisać listy, maile, chętnie też spotkamy się z wami osobiście!

Zebrane historie opublikujemy na stronie internetowej (również przetłumaczone na język angielski), która umożliwi każdemu wirtualny spacer po dzielnicach miasta i spotkanie z Lublinem zapamiętanym przez jego mieszkańców i osoby, które są tu choćby nawet przejazdem.

Akcja skierowana jest nie tylko do rodowitych mieszkańców Lublina!

Zapraszamy: www.dzieciństwodzielnic.pl

Tel.: 519 122 799

Adres do korespondencji:

Fundacja Sceny InVitro

ul. Złota 4

20-112 Lublin

Z dopiskiem "Dzieciństwo Dzielnic"

(-)
Materiał Teatru
9 listopada 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia