Alicja rośnie tu i tu

Nadchodzący weekend w Teatrze Muzycznym w Toruniu

W najbliższą sobotę na scenie Teatru Muzycznego w Toruniu wystąpi Marta Bizoń - śpiewająca aktorka znana szerszej publiczności ze swych ról filmowych i serialowych, jak również z muzycznych Spotkań z Balladą. Toruńskiej publiczności artystka zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty „Tu i Tu”.

Krążek jest zapisem życia w dwóch zależnych od siebie rzeczywistościach, gdzie świat realny przenika się ze światem teatru. W nieznaną rzeczywistość przeniesie publiczność także musical „Alicja w Krainie Czarów" Teatru Muzycznego Futryna. Muzyka na żywo i ciekawe rozwiązania choreograficzne sprawiają, że widowisko to wspaniała rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Historię Alicji będzie można oglądać na scenie Pałacu Dąmbskich już 12 października.
W weekend do Teatru zapraszamy także najmłodszych widzów – w sobotnie i niedzielne południe podczas bajki muzycznej „Rosnę" dzieci po raz kolejny przeniosą się do teatralnego nieba, gdzie czekają na nie przygody dwóch zabawnych aniołków i jednej małej dziewczynki.

(-)
Materiał Teatru
9 października 2014
Portrety
Marta Bizoń

Książka tygodnia

Ze szczytów Alp…Dramat i teatr szwajcarski w XX i XXI wieku
Wydawnictwo Uniwerystetu Łódzkiego
Karolina Sidowska, Monika Wąsik

Trailer tygodnia

Kto ukradł jutro?
Olga Ptak
Dlaczego wydałam tę książkę? Bo do ...