Atrakcje dla uczestników Światowych Dni Młodzieży

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

W dniach 25-30 lipca Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Małopolski Ogród Sztuki oraz Lamus Teatralny zapraszają w swoje progi pielgrzymów i turystów, którzy zawitają do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży.

Przez cały czas trwania Światowych Dni Młodzieży zapraszamy do odwiedzin multimedialnej wystawy w Lamusie Teatralnym przy ul. Radziwiłłowskiej 3, który czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 11.00-18.00 (ostatnie wejście 17.30).

Przenieś się w fascynujący świat Teatru! Lamus Teatralny to nowy obiekt Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, w którym za pomocą nowoczesnej, multimedialnej ekspozycji można na własnej skórze przekonać się jak wygląda praca nad spektaklami – zarówno z perspektywy artystów sceny jak i rzemieślników kryjących się po drugiej stronie kurtyny... Przymierz wirtualny kostium i perukę w garderobie aktorskiej, zaśpiewaj teatralne karaoke, wejdź na Dużą Scenę przy pomocy interaktywnych, cyfrowych okularów 3D, zobacz oryginalne, zachwycające kostiumy teatralne i dowiedz się ile trudu, pracy, talentu i pasji wielu ludzi potrzeba do stworzenia teatralnego dzieła.

Wstęp wolny.

(-)
Materiał Teatru
28 lipca 2016

Książka tygodnia

Ksiuty z Melpomeną
vis-a-vis
Stefan Wiechecki

Trailer tygodnia