"Baby są jakieś inne"

"Moja droga B." - reż. Marek Koterski - Teatr Polonia w Warszawie

Gwiazdą miesiąca w Teatrze Żelaznym jest Małgorzata Bogdańska, z mężem Markiem Koterskim, która 22 marca o godz. 18 przedstawi monodram "Moja Droga B." - inscenizację felietonów Krystyny Jandy.

"Moja droga B.", inscenizacja felietonów Krystyny Jandy w reżyserii Marka Koterskiego i wykonaniu Małgorzaty Bogdańskiej, tłumaczy dlaczego "baby są jakieś inne". A mianowicie wrażliwsze.

"Bogdańska słowami Jandy opowiada o trudnej drodze do macierzyństwa, rodzinie, życiu zawodowym. (...) "Moją drogą B." ogląda się jak gorzką komedię, w której odnaleźć można każde oblicze kobiecości. Bogdańska słowami Jandy opowiada o trudnej drodze do macierzyństwa, rodzinie, życiu zawodowym. O spotkaniach, relacjach międzyludzkich mówi niezwykle emocjonalnie i dynamicznie. (...) Fragmenty felietonów, które złożyły się na "Moją drogą B." mogą być traktowane zarówno jako listy do najbliższej przyjaciółki, jak i wpis do pamiętnika, czy rozmowa z samą sobą. Bez względu na to, którą interpretację przyjmiemy, po obejrzeniu spektaklu Koterskiego zaczynamy jeszcze mocniej dostrzegać siłę kobiecej przyjaźni. (Być kobietą, być kobietą, Karolina Babij).

Bilety w cenie 30zł

(-)
Materiał Teatru
22 marca 2014

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia

Miłość do trzech pomar...
Zbigniew Głowacki