Bajkowy Sylwester w Toruniu

Teatr Baj Pomorski

Sylwester to czas, kiedy wszyscy wesoło i ciekawie chcą przywitać nowy rok. 30 grudnia na specjalny sylwestrowy wieczór dla dzieci zaprasza Teatr Baj Pomorski

Nietypowo i radośnie pożegnają stary rok mali widzowie Teatru "Baj Pomorski". 30 grudnia (czwartek) zespół teatru zaprasza dzieci na sylwestrowe przedstawienie i wspólne zabawy z atrakcjami i nagrodami.

Świętowanie sylwestrowe rozpocznie przedstawienie "Dudi bez piórka", które wpisuje się zimową aurę wokół nas. Dudi, to mała kaczka, która ratując przyjaciela przed lisem traci piórko. Nie odleci do ciepłych krajów, jak inne ptaki - pozostanie na zimę nad jeziorem. Jej wrogiem będzie już nie tylko lis, ale i głód. Każdy dzień będzie dla niej ważną szkołą odwagi i dojrzałości. A tuż po przedstawieniu wśród wystrzałów kolorowych rac odbędą gry, zabawy i wspólne pląsy w korowodzie z aktorami na scenie i we foyer. Na dzieci czekają niespodzianki i nagrody. Na ten wesoły sylwestrowy czas zachęcamy dzieci do przebrania się w wymyślne stroje i karnawałowe przebrania.

Na "Bajkowy Sylwester" teatr zaprasza 30 grudnia, w czwartek, godz. 16:30. Wydarzenie dla dzieci od 3 lat. Cena biletu na przedstawienie połączone z balem sylwestrowym: 25 zł (brak biletów ulgowych).

(-)
Materiały Teatru
27 grudnia 2010

Książka tygodnia

Trening fizyczny aktora. Od działań indywidualnych do zespołu
Wydawnictwo Biblioteki PWSFTviT
Rodowicz Tomasz, Jabłońska Małgorzata, Toneva Elina

Trailer tygodnia