Baśniowa królewna i słodkości

"Opera na nowo" - spotkanie artystów Teatru Wielkiego z Łodzianami

"Opera na nowo", czyli spotkanie artystów Teatru Wielkiego z Łodzianami w rotundzie galerii handlowej w sobotę 31 maja w godz. 16.00-18.00.

W programie popisy Chóru Dziecięcego Teatru, który pod dyrekcją Waldemara Sutryka zaprezentuje utwory muzyki operowej i popularnej, nasi artyści Dominika Kobalczyk i Dominik Sutowicz "rozgrzeją" hitami musicalowymi i operetkowymi, a kwartet smyczkowy wykona instrumentalne wersje znanych arii operowych. Będzie też wystawa fotograficzna obrazująca zmiany w budynku teatru, będące efektem przeprowadzonej modernizacji; nie zabraknie upominków i słodkich niespodzianek.

A wszystko to z okazji zakończenia projektu pn. "Poprawa infrastruktury budynków Teatru Wielkiego w Łodzi", realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 -2013, współfinansowanego z budżetu Unii Europejskiej, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Województwa Łódzkiego.

A w niedzielę 1 czerwca - na Dzień dziecka z balet "Królewna Śnieżka"!

Śnieżka będzie wyjątkowa, bo i wyjątkowa jest okazja; sympatyczna baśniowa królewna nie tylko uraczy najmłodszych widzów słodkościami, ale także "odwiedzi" ich osobiście na widowni, a różne postacie sceniczne w kostiumach "pozwolą" fotografować się z każdym kto będzie miał na to ochotę (i aparat!).

Królewna Śnieżka dzieciom W Dniu dziecka - 1 czerwca - i Śnieżka i pozostali bohaterowie baletowej baśni czekają w naszym Teatrze o godzinie 17.30.

(-)
Materiał Teatru
27 maja 2014

Książka tygodnia

Tamara Łempicka. Sztuka i skandal
Wydawnictwo Marginesy
Laura Claridge

Trailer tygodnia

Artyści w spocie przec...
Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska,...