Będzie się działo na foyer

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu


Wydarzenia na dywanie Capitolu

Spotkanie z aktorką Elżbietą Romanowską, skrzypaczką Martą Młynarczyk i czytanie powieści to cykl dywanowych akcji na podwórku Teatru Muzycznego Capitol.

21 lutego o godz. 13 w cyklu "Aktor na Dywanie" - Elżbieta Romanowska w rozmowie z Karoliną Żurowską.

Znana szerokiej publiczności z seriali telewizyjnych, a widzom Capitolu np. z ról Młynarzowej w "Ja, Piotr Riviere: czy Carli Albanese w "Nine" Ela Romanowska jest jedyną aktorką Capitolu, ktora nie zagrała w "Mistrzu i Małgorzacie" Za to Agata Duda-Gracz powierzyła jej rolę Małgorzaty w zeszłorocznej Gali PPA "Wielka płyta 1972-2018").

W niedzielę 22 lutego o godz. 16.20 - skrzypaczka Marta Młynarczyk na Scenie na Dywanie.

"Scena na Dywanie" to cykl krótkich prezentacji młodych artystów na Podwórko Capitolu, przed niedzielnym spektaklem, dla publiczności zgromadzonej w foyer.

We wtorek 24 lutego o godz. 13: Czytanie na Dywanie. Tym razem Adrian Kąca czytać będzie fragmenty "Zabić drozda" Harper Lee, słuchać będą gimnazjaliści z Ekoli.

Cykl "Czytanie na Dywanie" trwa od listopada - raz w tygodniu aktorzy Capitolu czytają dzieciom dobre książki. Podwórkowe czytania organizujemy we współpracy z Fundacją ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom oraz księgarnio-kawiarnią Nalanda, która użycza książek na tę akcję.

Na wszystkie dywanowe spotkania wstęp jest wolny!

(-)
Materiał Teatru
20 lutego 2015

Książka tygodnia

Teatr bliskiego kontaktu
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Katarzyna Kalinowska, Katarzyna Kułakowska, Emilia Zimnica-Kuzioła, Ewelina Wejbert-Wąsiewicz

Trailer tygodnia