Benefis Krystyny Podleskiej

Teatr Druga Strefa

25 stycznia 2014 o godz. 21:00 Teatr Druga Strefa będzie gospodarzem Benefisu Krystyny Podleskiej z okazji 45. twórczości aktorskiej i 66. urodzin. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 21:00. Wśród zaproszonych gości, którzy przybędą z kraju i z zagranicy nie zabraknie rodziny i przyjaciół a także znanych osobistości świata kultury, decydentów i popularnych artystów. Wieczór poprowadzi Sylwester Biraga a Beneficjentkę wraz z gośćmi zabawi m.in. Sonia Bohasiewicz, Paweł Wawrzecki, Stanisław Tym, Rula Leńska, Janusz Szydłowski, Agnieszka Cząstka, Jerzy Głowacki i wielu innych.

Zgodnie z życzeniem pani Krystyny w miejsce gratulacyjnego bukietu przyjmowane będą datki na rzecz Fundacji Szarik w Warszawie, pierwszej w Polsce fundacji zajmującej się profesjonalną dogoterapią weteranów i osób cywilnych z zespołem stresu pourazowego (PTSD) www.szarik.org

Ponadto menu wieczoru zapewni restauracja „Samira" specjalizująca się w daniach wegetariańskich i orientalnych, zlokalizowana w dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

(-)
Materiał Teatru
24 stycznia 2014

Książka tygodnia

Wszyscy o nas mówią
Biblioteka Poezji Współczesnej (WBPiCAK)
Patrycja Sikora

Trailer tygodnia