Bezpieczna droga do szkoły

Teatr Groteska w Parku Krowoderskim

Teatr Groteska zaprasza do Parku Krowoderskiego w sobotę, 3 września 2011 r. na imprezę plenerową "Bezpieczna droga do szkoły". Wydarzenie organizowane jest przy udziale krakowskiej Straży Miejskiej Miasta Krakowa, Komendy Miejskiej Policji oraz krakowskiej Straży Pożarnej

Program przygotowany przez Teatr Groteska

sobota, 3 września:
godz 12.00 – 14.00 – Rozpoczęcie festynu
godz 14.00 – 14.40 – Prezentacja spektaklu Teatru Groteska Piosenki z Czerwonego Kapturka
godz 15.15 – 15.45 – Prezentacja spektaklu Teatru Groteska Bajka o Szewczyku
godz 16.30 - 17.10 – Prezentacja spektaklu Teatru Groteska Piosenki z Czerwonego Kapturka

Przez cały czas trwania imprezy, do godziny 18.30, dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez Groteskę i prowadzonych przez aktorów i animatorów.

Na odważnych czekają takie zadania, jak: „Tropiciel smoków”, „W skórze smoka”, „Złodziej smoczych jaj”, „Łowca skarbów”, „Smoczy rycerz”. Każdy uczestnik za odwagę zmierzenia się z trudami konkursowych zadań otrzyma pamiątkowy certyfikat.

Mieszkańcy Krakowa będą mieli też okazję nawiązać bezpośredni kontakt z funkcjonariuszami Straży oraz Policji, poznać specyfikę ich pracy, zadać kilka pytań, a przede wszystkim dowiedzieć się bardzo wiele o bezpieczeństwie w naszym mieście. Będzie także okazja wspólnie się pobawić rozwiązując ciekawe testy i biorąc udział w interesujących konkursach.

Impreza potrwa do 4 września.

Natalia Mączyńska
Materiały Teatru
27 sierpnia 2011

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia