Bilet za 250 groszy

"Mikrokosmos" - reż. Konrad Dworakowski - Wrocławski Teatr Pantomimy

Bilety za 250 groszy na przedstawienie Wrocławskiego Teatru Pantomimy z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce już niebawem w kasach Teatru Polskiego.

23 maja będzie obchodzony Dzień Teatru Publicznego, który został ustanowiony z okazji 250. rocznicy powołania pierwszego zawodowego i publicznego teatru polskiego. W ogólnopolskiej akcji, która ma skłonić Polaków do odwiedzania teatru przynajmniej jeden raz w roku, weźmie udział ponad 100 teatrów z 42 polskich miast. Wrocławski Teatr Pantomimy włącza się w obchody tego święta i zaprasza swoich widzów na przedstawienie "Mikrokosmos" w reżyserii Konrada Dworakowskiego.

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza Widzów na Dużą Scenę Teatru Polskiego, na której zaprezentuje interpretację baśni Hansa Christiana Andersena. Spektakl podejmuje dialog ze stereotypem bohatera dziecięcego i prezentuje Calineczkę nie jako bezbronną i pozbawioną charakteru istotę, ale jako postać silną, ciekawą świata i odważną.

Bilety na "Mikrokosmos" za 250 groszy /2,5 zł/ będą dostępne we wszystkich kasach Teatru Polskiego od 12 maja. Jedna osoba będzie mogła kupić nie więcej niż 5 biletów. Wrocławski Teatr Pantomimy nie prowadzi rezerwacji biletów.

(-)
Materiał Teatru
18 maja 2015

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...