"Broadway street the show"

Teatr Rampa

Koncert BROADWAY STREET ma już rok. Przez ten czas wydarzyło się wiele: wzruszyliśmy i rozbawiliśmy setki widzów, zaśpiewaliśmy dziesiątki utworów. Daliśmy polskiej publiczności wyjątkową okazję usłyszenia na żywo artystów z całej Europy. Na jednej scenie opowiedzieliśmy wam niezliczone historie w trzech językach.

Wielkie przeboje światowego musicalu w trzech językach, międzynarodowa obsada i polska scena. Śpiew, taniec, gra świateł i cieni. To własnie Broadway Street!

Zawsze nieco inny repertuar, nowi goście i oprawa wizualna. Bo dwa takie same BROADWAY STREET nie zdarzają się nigdy.

JAKUB WOCIAL oraz Teatr Rampa w Warszawie prezentują dwugodzinną pigułkę najlepszego musicalu, obejmującą oba stulecia jego istnienia.

To jedyna okazja, by w kraju nad Wisłą usłyszeć na żywo gigantów europejskiej sceny muzycznej, wykonujących przeboje z największych spektakli gatunku. Upiór w Operze, Les Misérables, Love Never Dies, Taniec Wampirów, Jesus Christ Superstar, Chicago, Funny Girl, Sweet Charity, Parade, Wicked, Next to Normal, Brooklyn to tylko niektóre z tytułów, z których utwory rozbrzmiewają na naszej scenie.
Śpiewa je JAKUB WOCIAL, inicjator koncertu, niezapomniany Herbert z warszawskiej wersji Tańca Wampirów oraz jego goście z Polski i Europy: Marta CZERSKA, Pia DOUWES, Esther HEHL, Edyta KRZEMIEŃ, Emilia KUDRA, Katarzyna ŁASKA, Sanne MIELOO, Florian SOYKA. Jak to w świecie musicalu, nie brakuje również jego nieodłącznego elementu-tańca. Zapewniają go Martyna DOMONIKOWSKA, Ilona GUMOWSKA, Judyta RUZIK oraz Natalia Maria WOJCIECHOWSKA, była solistka Opery Narodowej i Teatru Muzycznego Roma.

(-)
Materiał Organizatora
28 grudnia 2012

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia