Bułhakow na otwarcie Capitolu

"Mistrz i Małgorzata" - reż. Wojciech Kościelniak - Teatr Muzyczny Capitol

Teatr Muzyczny Capitol już jest piękny, nowoczesny i czeka na widzów. Na otwarcie - 29 września - proponuje opowieść wszech czasów: "Mistrza i Małgorzatę" Michaiła Bułhakowa w muzycznej oprawie. Spektakl reżyseruje Wojciech Kościelniak, muzykę napisał Piotr Dziubek, a teksty piosenek Rafał Dziwisz.

Kasa zostanie otwarta w poniedziałek, 19 sierpnia, o godz. 9 w nowym budynku-przy ul. Piłsudskiego 67 (wejście od strony ulicy Piłsudskiego, pod szklanym frontonem).Znajdziecie tam diodowy ekran, który będzie odliczał dni do premiery {tymczasem także do otwarcia kasy). Kod GR z tajemniczym zaproszeniem do gry o bilet na premierę otwiera stronę internetową, na której można zapisać się do biuletynu "Mistrz i Małgorzata". Jego abonenci dostają mejlem co tydzień krótką relację z prób, zdjęcia i dźwiękowe portrety aktorów, mogą także wziąć udział w konkursie i wygrać zaproszenie na otwarcie Teatru Muzycznego Capitol. Kasa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19, a w soboty i w te niedziele, w które grane będą spektakle - w godz. 12-19.

Widzom, którzy od czerwca do 18 sierpnia rezerwowali bilety online, Capitol przypomina, że rezerwacje te należy odebrać do 7 września. Tel. do kasy: 71--789-04-52, działają też tymczasowe numery: 71-712-79-51 i 71--712-79-52, do odwołania.

MIS
POLSKA Gazeta Wrocławska
17 sierpnia 2013

Książka tygodnia

Bauhaus - nauczanie/nowy człowiek
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
red. Małgorzata Leyko

Trailer tygodnia

WIELKIE GORĄCE SZYBKIE...
Zapowiedź reżysera.
W jaki sposób powstał wszechświat i c...