Casting dla roztańczonych nastolatków

„Lamaila" - chor. Jacek Przybyłowicz - Teatr Wielki w Łodzi

Teatr Wielki w Łodzi ogłasza casting dla roztańczonych nastolatków do widowiska tanecznego „Lamaila".

Teatr Wielki w Łodzi zaprasza na casting do widowiska tanecznego „Lamaila" Macieja Pawłowskiego w choreografii Jacka Przybyłowicza, którego premiera odbędzie się w Teatrze Wielkim w Łodzi 25 marca 2017 r.

Poszukujemy młodych i utalentowanych artystów w wieku 12-18 lat, posiadających predyspozycje taneczne w tzw. technikach tańca współczesnego (nie jest konieczna znajomość technik baletu klasycznego) i gotowych do przeżycia wielkiej artystycznej przygody. Nie wymagamy doświadczenia scenicznego, a jedynie pasji do tańca i muzyki oraz zaangażowania i dyspozycyjności.

Przesłuchanie odbędzie się 2 października 2016 r. o godz. 10.00 w sali baletowej Teatru Wielkiego w Łodzi.

Kandydaci proszeni są o przygotowanie we własnym zakresie maksymalnie dwuminutowego fragmentu choreografii w technice tańca współczesnego do wybranej przez siebie muzyki.

Casting odbędzie się w dwóch etapach:
I etap to weryfikacja i ocena przez komisję umiejętności tanecznych na podstawie przygotowanego przez kandydata materiału;
II etap polegać będzie na sprawdzeniu umiejętności zapamiętywania i odtwarzania przez kandydata przekazanej choreografii oraz zdolności pracy w zespole.

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: przesłuchania@teatr-wielki.lodz.pl najpóźniej do 29 września 2016 r. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV ze zdjęciem twarzy oraz całej sylwetki (Uwaga! Prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).

Po wysłaniu zgłoszenia kandydat otrzyma informację zwrotną dotyczącą szczegółów castingu.

Dzieci oraz młodzież niepełnoletnia proszone są o zgłoszenie się na casting z osobą dorosłą i pisemną zgodą rodzica na udział w castingu wraz z jego numerem dowodu osobistego. Jednocześnie informujemy, że teatr nie zwraca kosztów dojazdu na casting i ewentualnego noclegu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem: 42 632 99 72.

(-)
Materiał Teatru
20 sierpnia 2016

Książka tygodnia

Ze szczytów Alp…Dramat i teatr szwajcarski w XX i XXI wieku
Wydawnictwo Uniwerystetu Łódzkiego
Karolina Sidowska, Monika Wąsik

Trailer tygodnia

Kto ukradł jutro?
Olga Ptak
Dlaczego wydałam tę książkę? Bo do ...