Casting w Teatrze WARSawy

Roczny cykl warsztatów teatralnych

Teatr zaprasza mężczyzn na dodatkowy nabór do studia teatralnego Teatru WARSawy. Jest to roczny cykl warsztatów teatralnych połączony z przygotowaniem dwóch profesjonalnych spektakli.

W programie warsztatów:

Cykl przygotowawczy: ćwiczenia dramowe, aktorska rozgrzewka, gry aktorskie, napięcia w ciele, świadomość ciała, świadomość i kontakt z partnerem, etiudy aktorskie, praca z tekstem, interpretacje, emisja głosu, technika mowy, zadania aktorskie na tekście.

Cykl realizacji przedstawienia: interpretacja tekstu, psychologia postaci, psychologia utworu, praca z partnerem, przygotowanie scenografii i kostiumów, próby czytane, próby na scenie, próby generalne, premiera.

W ubiegłym roku warsztaty odbywały się w jednej grupie prowadzonej przez reżysera i aktora Adama Sajnuka. Roczna praca zakończyła się zrealizowaniem spektaklu teatralnego pt. "Wstydźcie się żyć!" na podstawie tekstów Hanocha Levina, który został włączony na stałe do naszego repertuaru.

W sezonie 2013/2014 Studio będzie działało w dwóch grupach. Jedną poprowadzi Adam Sajnuk (aktor i reżyser, dyrektor artystyczny Teatru WARSawy), drugą Maciej Adamczyk (aktor i reżyser Porywaczy Ciał).

Studio rusza w październiku. Ostatni casting odbędzie się 6 października o godz. 15.00- 18.00 (grupa Adama Sajuka) oraz 20 września w godzinach 16. Prosimy o przygotowanie krótkiej prezentacji, mile widziane: proza, poezja, scenka lub piosenka.

Informacje i zapisy:

Klaudyna Desperat

info@teatrwarsawy.pl

509780 261

(-)
Materiał Teatru
5 października 2013
Teatry
Teatr WARSawy

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia