Celińska w Wałbrzychu

recital "Piękny Świat"

"Piękny Świat". Recital pod takim tytułem przedstawi na scenie Teatru Dramatycznego doskonała polska aktorka Stanisława Celińska. Zaśpiewa już w najbliższy poniedziałek.

Fortepian, scena, światła, nastrój i Stanisława Celińska. To musi być ciekawe, by nie napisać ryzykowne połączenie. Stanisława Celińska, bez wątpienia należy do grona aktorek charakterystycznych, które przykuwają uwagę, zaciekawiają, intrygują. Nie tylko talentem, także wyglądem, charyzmą i głosem. W Wałbrzychu zaprezentuje recital składający się z czterech części: "Wiara", "Nadzieja", "Miłość" i "Piękny Świat" właśnie. - To opowieścią o kobiecie dzisiejszych czasów, z początku tkwiącej w beznadziei, ale pokonującej przeciwności losu. Optymistyczny wydźwięk spektaklu daje nadzieję na egzystencję w "pięknym świecie" mimo wszystko - czytamy w programie koncertu. Złożą się na niego utwory poetyckie najwybitniejszych poetów i kompozytorów od "Błogosław Panie" Kazimierza Wierzyńskiego po Bułata Okudżawę, Halinę Poświatowską, George`a Gershwina i Fryderyka Chopina a nawet oryginalne teksty Bronisława Wajs - Papuszy. 

Zapraszamy w poniedziałek 19 października na godzinę 19:00 do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego. Już można rezerwować bilety.

MW
Nowe wiadomosci Wałbrzyskie
14 października 2009

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia