Cezary Morawski zaprasza widzów do zabawy

spektakl na Scenie na Piętrze w Poznaniu

Fundacja sceny na piętrze Tespis obchodząca w tym roku 20.lecie swojego istnienia, zaprasza 3 grudnia o godz. 19 na wyjątkowe spotkanie z Cezarym Morawskim.

Aktor doskonale znany poznaniakom przede wszystkim z ról w serialach, jak choćby Krzyśka w „M jak miłość", „Klan", „Na Wspólnej", „Na dobre i na złe" i wielu innych. Zagrał też kilkadziesiąt ról filmowych. To także znakomity aktor teatralny wielokrotnie nagradzany i odznaczany za wybitne kreacje. Mieszka w Austrii, a gra i reżyseruje przede wszystkim na Bałkanach.

Do tej pory rzadko można go było oglądać na deskach poznańskich teatrów, jest więc to nie lada gratka. Tym bardziej, że Cezary Morawski wystąpi nie tylko, jak aktor i reżyser, ale także sam przetłumaczył i opracował tekst sztuki Zijah A. Sokolovica „Aktor... to aktor... to aktor...".

Świetna zabawa, znakomita rola Cezarego Morawskiego, muzyka Mateusza Dębskiego i widzowie, którzy będą mieli niepowtarzalną okazję zagrać w tym niecodziennym przedstawieniu. To pełna humoru opowieść, a w zasadzie dialog z widzem, gdzie może on zostać także autorem i podpowiadać nie tylko rozwój wypadków, ale także pointy sytuacji. To doskonały sposób, by zajrzeć nieco za teatralne kulisy i zobaczyć, jak przebiega proces tworzenia spektaklu.

Porcja doskonałej zabawy i świetnego aktorstwa poprawi humor nawet w najbardziej ponury jesienny wieczór.

Informacja o biletach i zamówienia pod numerem telefonu:

61 852-09-95, 61 855 26 81, 602 310 699

(-)
Materiał Organizatora
2 grudnia 2012
Portrety
Cezary Morawski

Książka tygodnia

Opowiedzieć historię. Polska dramaturgia współczesna po 2006 roku
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
redakcja: Joanna Królikowska i Weronika Żyła

Trailer tygodnia