Charytatywna "Historia pewnego przedmiotu" w MOS

premiera pracowników Capgemini Polska

Już w tę środę odbędzie się premiera spektaklu przygotowanego przez pracowników Capgemini Polska. Charytatywny spektakl będzie udostępniony osobom niewidomym i słabowidzącym.

W tym roku Capgemini weźmie na warsztat "Historię pewnego przedmiotu"przedmiotu" autorstwa Anety Wróbel i Adama Wojtyszko

Kilkudziesięciu pracowników firmy, na co dzień księgowych, analityków biznesowych i specjalistów ds. obsługi klienta, zamieni się w aktorów i wokalistów.

Nad teatralną trupą Capgemini, czuwa w tym roku duet reżyserski - Iza Kała i Alan Pakosz. Iza Kała, aktorka, standaperka, konferansjerka, reżyserka, producentka i szefowa programowa PAKI, z monodramem "Kredyt zaufania" zdobyła mnóstwo nagród na festiwalach kabaretowych i teatralnych. Alan Pakosz to urodzony w Krakowie artysta estradowy, kabareciarz, aktor, improwizator, konferansjer, reżyser. Współpracuje z Teatrem KTO i jest dyrektorem artystycznym dwóch ważnych krakowskich festiwali kabaretowych i improwizacyjnych - PAKA (do maja 2015) oraz ImproFest.

Efekty ich kilkumiesięcznej pracy będzie można zobaczyć w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, od 9 do 12 grudnia. Dochód z tegorocznego spektaklu przekażemy Fundacji Menedżerowie Jutra MOFFIN na wsparcie i kształcenie osób z niepełnosprawnościami i przygotowanie ich do wejścia na rynek pracy.

(-)
Materiał nadesłany
8 grudnia 2015

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...