Charytatywny spektakl Capgemini

„Oz, czyli awantura o Toto"

Już w najbliższy wtorek, 11 marca krakowskie biuro firmy Capgemini przedstawi 6. charytatywne przedstawienie teatralne, organizowane przez jej pracowników.

Podobnie, jak w ubiegłych latach, Capgemini zagra dla dzieci i młodzieży ze Stowarzyszenia SIEMACHA. Wydarzenie będzie też dostępne dla osób niewidomych i słabowidzących - Capgemini we współpracy z Fundacją Menedżerowie Jutra MOFFIN przygotuje audiodeskrypcję sztuki. Fundusze zgromadzone podczas spektaklu tym razem zostaną przeznaczone na stypendia dla dzieci i młodzieży ze zdolnościami artystycznymi, będących podopiecznymi Stowarzyszenia SIEMACHA. W poprzednich latach aktorzy Capgemini wspierali działalność statutową organizacji.

Katarzyna Żołna, jedna z inicjatorek projektu teatralnego Capgemini: „W tym roku wystawiamy dwuaktowy i zarazem dwugodzinny spektakl. Nasi pracownicy sami tworzą choreografię, projektują kostiumy i wykonują znaczą część scenografii.. Przygotowania do spektaklu są niezwykle wymagające, ale dają równocześnie dużą satysfakcję i wiele pozytywnych emocji. Całe nasze kilkutysięczne centrum żywo interesuje się spektaklem. Pracownicy, którzy nie występują na scenie dopingują naszych aktorów i z niecierpliwością czekają na moment premiery".

Informacje o wydarzeniu: Premiera „Oz, czyli awantura o Toto" odbędzie się już 11 marca w siedzibie Małopolskiego Ogrodu Sztuki, przy ul. Rajskiej 12. Bilety na to wyjątkowe przedstawienie można nabyć w sieci sprzedaży Ticket Pro (sprzedaż online do 1-szego marca 2014 oraz w stałych punktach sprzedaży: Salony Empik, Media Markt, Saturn, Avans, Media Expert, sklepy muzyczne i wybrane biura podróży).

Kolejne spektakle odbęda się 12, 13, 14 i 15 marca. Ostatnie przedstawienie, 15 marca, będzie wystawiane w wersji w pełni zaadaptowanej dla potrzeb osób niewidomych i słabowidzących.

(-)
Materiał Organizatora
10 marca 2014

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...