Chodź do Teatru Capitol

50. Międzynarodowy Dzień Teatru

Teatr Capitol bierze udzial w akcji "Chodź do teatru", organizowanej z okazji 50. Międzynarodowego Dnia Teatru. Z tej okazji zaprasza do skorzystania z rabatu na wybrane spektakle!

Z okazji 50. Międzynarodowego Dnia Teatru Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Teatr Capitol zaprasza do wspólnej akcji "Chodź do teatru! TISZ: Teatr i Szkoła", umożliwiającej aktywną współpracę pomiędzy uczniami, nauczycielami oraz pracownikami teatru, dzięki której młodzi ludzie poznają teatr ze wszystkich stron: od repertuaru, po zaplecze artystyczne, organizacyjne i techniczne. Teatry warszawskie, również Teatr Capitol otwierają się na działania dla młodej publiczności, przygotowując ofertę specjalnie dla młodych ludzi.

Teatry warszawskie zostały zaproszone do przygotowania w dniach 27-30 marca 2011 różnych działań –warsztatów, spektakli, spotkań, konsultacji, wykładów, wycieczek po teatrze – i samodzielnie decydowały o swojej ofercie edukacyjnej, która powinna podkreślić odrębność i specyfikę sceny. 

W wydarzeniu zorganizowanym na 50. Międzynarodowy Dzień Teatru biorą udział 24 warszawskie teatry, wśród niech jest również Teatr Capitol.

Rezerwacji miejsc na hasło CHODŹ DO TEATRU! można dokonywać w poszczególnych teatrach mailowo lub telefonicznie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.instytut-teatralny.pl

"Chodź do Teatru" - w następujących dniach:
27 marca, godz. 19:00 Dziwna Para
28 marca, godz. 19:00 Dziwna Para
1 kwietnia, godz. 9:00 i 11:00 Carmen

Agnieszka Trojanek
Materiały Teatru
22 marca 2011

Książka tygodnia

Rzecz w teatrze Jana Klaty
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Michalina Lubaszewska

Trailer tygodnia