Cykl koncertów SPOTLIGHT

SPOTLIGHT - cykl koncertów - Teatr Muzyczny Roma

Teatr Muzyczny ROMA objął patronatem działania WirtualnyTeatr.online - platformy, która oferuje m.in. unikalny dostęp do transmisji wydarzeń artystycznych na żywo, filmowych realizacji koncertów lub spektakli.

Cykl kameralnych koncertów SPOTLIGHT na WirtualnyTeatr.online

Wśród wykonawców zobaczymy i usłyszymy najpiękniejsze głosy Polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej. Do tej pory wystąpili m.in. artyści z musicalu Aida: Agnieszka Przekupień, Natalia Piotrowska-Paciorek, Basia Gąsienica Giewont oraz Janusz Kruciński. Występy naszych artystów można obejrzeć po kliknięciu w przyciski poniżej.

W koncertach z cyklu SPOTLIGHT wzięli tez udział Edyta Krzemień i Zbigniew Zamachowski z Pauliną Janczak.

Zachęcamy również do śledzenia kolejnych transmisji realizowanych głównie na Novej Scenie Teatru Muzycznego ROMA.

Agnieszka Przekupień i Paulina Janczak

W premierowym duecie wystąpiły doskonale znane polskiej publiczności wybitne artystki sceny musicalowej. Obie słyną ze znakomitych ról w najgłośniejszych polskich produkcjach musicalowych. Ten niezwykły duet zaprezentuje się Państwu w jedynym w swoim rodzaju i nieco zaskakującym repertuarze – w intrygującej scenerii opuszczonego teatru.

Natalia Piotrowska - Paciorek

Natalia już od kilku lat zachwyca swoim głosem polską publiczność musicalową.

Jest obecnie jedną z czołowych artystek Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie, gdzie wciela się w tytułową rolę w musicalu AIDA.

Przebojem weszła też do świata dubbingu. Jej głosem mówi i śpiewa wiele postaci, m.in. Dżasmina w najnowszej wersji filmu „Aladyn" oraz Lady w „Zakochanym kundlu".

Janusz Kruciński

W jego wykonaniu usłyszymy klasykę musicalu. Artysta zabierze nas w niepowtarzalną, po części retrospektywną, podróż do świata, który od wielu lat z powodzeniem kreuje na deskach teatrów muzycznych w całej Polsce.

W Teatrze Muzycznym ROMA Janusz Kruciński był m.in. Jean Valjeanem w „Les Misérables", Samem Carmichaelem w „Mamma Mia!", Prezesem w musicalu „Piloci", a obecnie gra Dżosera w „Aidzie".

Basia Gąsienica Giewont

To artystka znana ze scen całej Polski. W ostatnich latach występowała na deskach Teatru Muzycznego ROMA w musicalach „Piloci" oraz „Aida". Jest wokalistką, aktorką teatralną i musicalowa, absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale wokalno-aktorskim i laureatką prestiżowych Festiwali Piosenki Polskiej.

Basia zabierze nas w prywatną podróż muzyczną z Krakowa do Warszawy z przystankami w Zakopanem i w Gdyni. W prezentowanym repertuarze nie zabraknie niezwykłych wykonań poezji śpiewanej, piosenki aktorskiej oraz kilku niespodzianek.

(-)
Materiał nadesłany
4 sierpnia 2020

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia