Czas start!!!

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu

I po wakacjach! Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, oficjalnie zamykającym tradycyjny okres kanikuły, także i Teatr zamka sezon ogórkowy. Chociaż do pierwszego w sezonie 2010/2011 "podniesienia kurtyny" pozostało jeszcze kilka dni, to część zespołu artystycznego podjęła już pracę nad nową premierą. "Gwiazda śmierci" już 25 września 2010!

Zanim jednak cieszyć będziemy się nową premierą, teatr zaprasza na otwierające nowy sezon przedstawienia „Łyska z pokładu Idy” . W Parku Wielokulturowym „Stara Kopalnia” Radosław Rychcik przygotował swoją przepełnioną emocjami wariację na temat znanego (?) opowiadania Gustawa Morcinka. Z umieszczonego w scenerii nieczynnej kopalni „kopalnianego” utworu wydobył wątki „pozakopalniane”, ludzkie, czy wręcz ogólnoludzkie. To niezwykły spektakl-koncert. Z muzyką na żywo!

Zachęcając do odwiedzenia Teatru i obejrzenia przedstawień, teatr informuje, że i w nowym sezonie prowadzić będzie akcję „Obkup się w bilety”, umożliwiającą zakup biletów na spektakle w bardzo atrakcyjnej cenie. Szczegóły promocji oraz szczegółowe informacje o planach repertuarowych, nowościach i aktualnościach na stronie www.teatr.walbrzych.pl

(-)
Materiały Teatru
2 września 2010

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...