Damięcki w światowym bestselerze

"Klaps! 50 twarzy Greya" - reż. John Weisgerber - Teatr Polonia w Warszawie

"Klaps! 50 twarzy Greya" to sztuka oparta na światowym bestsellerze, który zelektryzował miliony czytelników na całym świecie.

Spektakl "Klaps!" wyreżyserowany przez Kanadyjczyka Johna Weisgerbera nie jest klasyczną adaptacją, to raczej sztuka, która wystawia na próbę zachwyt nad literackimi hitami oraz nasz dystans do siebie. Świetna gra aktorska Magdaleny Lamparskiej, Marty Walesiak i Mateusza Damięckiego, zręczne tłumaczenie Bartosza Wierzbięty oraz interesująca oprawa muzyczna gwarantują sporą dawkę humoru i dobrej zabawy. Historia związku Anastazji i Christiana osadzonego w mocno erotycznym kontekście wywołała prawdziwy huragan emocji. Teatry nie pozostają w tyle. W Polsce na warsztat postanowił wziąć ją warszawski Teatr Polonia. Spektakl, 2 lutego, Teatr Współczesny, godz. 17.30, 20.30, bilety 140 zł.

W Teatrze Polonia role główne zagrali Magdalena Lamparska i Mateusz Damięcki. Im mniej wina w butelce, tym cała historia staje się bardziej pikantna i zabawna. Warto porównać wrażenia z książką.»

(-)
Materiał Teatru
2 lutego 2015

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia