Dancing Poznań 2016

Ruszają zapisy 15 maja 2016

Już za 3 dni ruszają zapisy na XXIII Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego organizowane przez Polski Teatr Tańca. Na największe taneczne wydarzenie w Polsce zapraszamy 20-27 sierpnia 2016 r.


Nie przegap zapisów na swoje wymarzone techniki w ramach Dancing Poznań 2016! Emocje sięgną zenitu tradycyjnie 15 maja o godz. 12:00. Wystartuj punktualnie razem z nami. Zapisy dostępne są wyłącznie online i trwają do momentu wyczerpania limitu miejsc.

Harmonogram tegorocznych XXIII Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego dostępny jest na stronie Dancing Poznań wraz z opisami kursów i biogramami pedagogów.

Co nowego podczas Dancing Poznań 2016? Oto czym między innymi zaskoczymy Was w tym roku:

• odwiedzą nas Jacek Krawczyk i Joanna Czajkowska, założyciele Sopockiego Teatru Tańca z dwiema innowacyjnymi technikami tańca współczesnego,

• Anna Achimowicz, dyrektor artystyczny Theatre Companie Achimowicz, fizjoterapeutka oraz licencjonowana instruktorka GYROKINESIS®, która oprócz tej techniki, poprowadzi dla Was również Constant Flow Contemporary Dance,

• z Kieleckiego Teatru Tańca przyjedzie do nas poza Grzegorzem Pańtakiem także Elżbieta Szlufik-Pańtak z techniką Jazz dance z elementami drążka oraz Broadway jazz z rekwizytami,

• do grona naszych pedagogów dołączyła Ulla Wilczyńska Kalak z Namaste Yoga, z czego ogromnie się cieszymy,

• Tango argentyńskie pochłonie Was w tym roku jeszcze bardziej, gdyż przed lekcją w parach Michał Kaczmarek poprowadzi kurs specjalnie dla mężczyzn, a po zajęciach zapraszamy wszystkich na wieczorne Milongi,

• na koniec fantastyczna wiadomość dla fanów hip-hopu! W tym roku mamy dla Was aż trzy techniki, które poprowadzi nie kto inny, jak sam Dhélé Tchekpo Agbetou.

Przygotowaliśmy też zniżki dla dyplomowanych tancerzy, studentów kierunku taniec i uczniów szkół baletowych. Specjalna cena kursu obniżona o 25% będzie obowiązywała na następujące techniki tańca:

Constant Flow Contemporary Dance (Anna Achimowicz),
Ballet dance (Urszula Bernat-Jałocha),
Contemporary dance na bazie Limona (Paulina Wycichowska),
Taniec współczesny (Iwona Olszowska),
Modern jazz underground (Grzegorz Pańtak),
Pilates (Angelika Kaczmarek),
Jazz dance z elementami drążka (Elżbieta Szlufik-Pańtak),
Ciało otwarte. Taniec współczesny zorientowany na zmianę (Joanna Czajkowska),
Energy physical dance (Paweł Malicki),
Świadomość ciała według BMC (Iwona Olszowska),
Gyrokinesis (Anna Achimowicz),
Taniec współczesny z elementami sztuki walki (Jacek Krawczyk).

Szczegółowe informacje o zniżkach w Biurze Organizacyjnym Dancing Poznań (Impresariat Polskiego Teatru Tańca, ul. Kozia 4, organizacja@ptt-poznan.pl).

(-)
Materiał Organizatora
14 maja 2016

Książka tygodnia

Trening fizyczny aktora. Od działań indywidualnych do zespołu
Wydawnictwo Biblioteki PWSFTviT
Rodowicz Tomasz, Jabłońska Małgorzata, Toneva Elina

Trailer tygodnia