Delektować się muzyką

Och - Teatr w Warszawie

W kwietniu Och- teatr zaprosi na dwa koncerty - 3 kwietnia zagrają Pustki, zaś 6 kwietnia zespół Kim Nowak.

Podczas koncertów w Ochu można zarówno siedzieć i w spokoju delektować się muzyką, jak i tańczyć, jeśli tylko ma się na to ochotę. Zapewne dlatego między innymi wielu artystów wybiera Och, aby zagrać koncert premierowy z okazji wydania nowej płyty i z tej okazji spotkać się ze swoimi fanami podczas wieczoru innego niż zwykły koncert. W kwietniu teatr zaprosi na dwa znakomite koncerty - 3 kwietnia zagrają Pustki, zaś 6 kwietnia zespół Kim Nowak.

W czwartek 3 kwietnia fani dobrej muzyki z pogranicza popu i rocka wybrać się będą mogli na koncert jednego z najbardziej ambitnych i oryginalnych zespołów na współczesnej scenie muzycznej - na teatralnej scenie zagrają Pustki! Grupa 7 marca tego roku wydała kolejną, bardzo oczekiwaną płytę pt. "Safari". Na ten krążek fani zespołu czekali cztery lata, a w Ochu 3 kwietnia będzie można usłyszeć go na żywo, wraz z najlepszymi i najbardziej lubianymi utworami Pustek, jak choćby "Patyczak" czy "Nie zgubię się w tłumie".

Natomiast w niedzielę 6 kwietnia energetyczny koncert zagra w warszawskim teatrze grupa Kim Nowak, czyli zespół braci Waglewskich i Michała Sobolewskiego. Mimo że od początku kariery są raczej kojarzeni z hip hopem, bracia Waglewscy w wielu wywiadach przyznawali się do swoich wczesnych fascynacji muzyką punkową i heavy metalową. W projekcie Kim Nowak dali upust swoim fascynacjom, czym zaskoczyli niejednego fana wcześniejszych dokonań Fisza i Emade. Pierwszy album zespołu został doceniony przez krytyków i publiczność. Drugi album, zatytułowany Wilk, windował zespół na szczyt popularności, zbierając nominacje i nagrody w zestawieniach najlepszych rockowych albumów w polskiej muzyce rozrywkowej. Utwory z tej płyty zabrzmią na żywo w Ochu w niedzielę 6 kwietnia.

Wszyscy wielbiciele muzyki granej na żywo w wyjątkowym, klimatycznym miejscu, mogą kupić bilety na koncert Pustek oraz Kim NowakK na stronie Och-Teatru: www.ochteatr.com.pl

(-)
Materiał Teatru
21 marca 2014

Książka tygodnia

Tamara Łempicka. Sztuka i skandal
Wydawnictwo Marginesy
Laura Claridge

Trailer tygodnia

Artyści w spocie przec...
Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska,...