Dla najmłodszych i starszych widzów

"Pchła Szachrajka" i "Złota rybka" - Teatr Żelazny w Katowicach

Koniec listopada to czas, kiedy przeniesiemy się w bakowy świat "Pchły Szachrajki" i "Złotej rybki". Zapraszamy na bajkowy weekend w Teatrze Żelaznym! Zapraszamy na bajkowy tydzień w listopadzie z "Pchłą Szachrajką" w Teatrze Żelaznym!

Barwna, bogata scenografia, żywiołowe piosenki, wartka akcja oraz fantastyczna gra aktorska, zapewni dzieciom dużo wrażeń wprowadzając w nadmorski świat w rytmie szant.

Historia, którą zna cały świat uczy skromności, umiaru i cieszenia się z życia. Pokazuje, że czasem nie widzimy, że szczęście którego szukamy jest tuż obok.

„Pchła Szachrajka" to kolorowe widowisko dla najmłodszych i starszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Pomysłowa scenografia przenosi widzów do kolejnych miejsc, jakie odwiedza bohaterka. Muzyka lat 20-tych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawiają, że widzowie się bawią fantastycznie. Odwiedzając kolejne miejsca, przemierza lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu.

Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się z najlepszą literaturą dziecięcą.
czas trwania 50 min.

Gdzie jesteśmy?
Budynek dworca PKP Katowice Piotrowice
Armii Krajowej 40
(wjazd od ul. Asnyka)

Wygodny dojazd pociągiem, autobusem, samochodem.

(-)
Materiał Teatru
8 listopada 2021

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia