Dla wszystkich fanów i fanek musicalu

"Producenci" - reż. Michał Znaniecki - Teatr Rozrywki w Chorzowie

Zapraszamy do wyjątkowej licytacji związanej z kultowym spektaklem Mela Brooksa.

Scena to nieustanne kreowanie światów i przestrzeni... W ostatnim czasie, po 13 latach żegnamy kultowy musical PRODUCENCI. Na każdym ze 120 spektakli magia teatru wprawiała w ruch każdy zakamarek sceny i wszystkich począwszy od artystów, przez realizatorów światła i dźwięku, a na załodze technicznej skończywszy.

Dziś chcemy Państwa zaprosić do licytacji świata PRODUCENTÓW. To jedyna okazja, żeby scenografia i kostiumy zagościły w Państwa biurach, salonach, przestrzeniach wystawienniczych lub prywatnych kolekcjach. Państwa wpłaty pomogą nam wprawić w ruch kolejne teatralne historie. To jednak tylko przedsmak wspólnej podróży w Teatrem Rozrywki...

Na tych siedmiu wspaniałych, którzy wylicytują poszczególne pakiety czeka tytuł MECENAS TEATRU ROZRYWKI 2022/23. Te przedmioty, to tylko materialne potwierdzenie, jak ważny jest dla Państwa nasz teatr. Nabywając w drodze licytacji jeden pakietów właściciel otrzymuje tytuł mecenasa, a nazwa firmy lub osoby fizycznej pojawi się w naszych materiałach drukowanych na kolejny sezon, w foyer teatru na ścianie mecenasów oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. W trakcie całego sezonu teatralnego będziecie Państwo mogli posługiwać się tytułem MECENAS TEATRU ROZRYWKI.

Z wielką przyjemnością spotkamy się z Państwem w sezonie na spotkaniu loży mecenasów.

Linki do aukcji w serwisie allegro.pl

(-)
Teatr Rozrywki
5 września 2022

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia