Dodatkowy spektakl

"Ciao, Ciao Bambina. Nasze Włoskie Boskie Piosenki" - reż. Nicola Palladini - Teatr Mały w Tychach

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszył się monodram muzyczny Nicoli Palladiniego, 15 sierpnia spektakl "Ciao Ciao Bambina" będzie można obejrzeć w Teatrze Muzycznym w Toruniu, także o godz. 21.

Monodram muzyczny opowiada o losach Marino Mariniego - włoskiego piosenkarza i kompozytora, który serca Polaków zdobył wieloma przebojami, z "Nie płacz, kiedy odjadę" na czele. W rolę Mariniego wciela się Nicola Palladini - ambasador włoskiej piosenki w Polsce. Na scenie towarzyszy mu duet muzyków: Dominik Dudzik (kontrabas/piano) i Piotr Bogutyn (gitary). W trakcie spektaklu usłyszymy niezapomniane przeboje artysty, a także najpopularniejsze utwory z kanonu włoskiej piosenki. W raz z bohaterem widzowie poznają klimat nowojorskiej Małej Italii, odwiedzają kabarety Neapolu i Rzymu. Są świadkami wielkiego sukcesu artysty nad Sekwaną, a także polskiego rozdziału w karierze Mariniego. Tło dla spektaklu stanowią widowiskowe videoprojekcje, wprowadzające w klimat i atmosferę minionych lat.

Bilety na spektakl 15.08.15 o g. 21:00 w cenie 35 zł normalny, 30 zł ulgowy do nabycia w Biurze Obsługi Widza przy ul. Żeglarskiej 8 w Toruniu oraz pod numerem telefonu 512 982 813.

(-)
Materiał Teatru
12 sierpnia 2015

Książka tygodnia

Trening fizyczny aktora. Od działań indywidualnych do zespołu
Wydawnictwo Biblioteki PWSFTviT
Rodowicz Tomasz, Jabłońska Małgorzata, Toneva Elina

Trailer tygodnia