Dodatkowy spektakl Ciao Ciao Bambina

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszył się monodram muzyczny Nicoli Palladiniego 15 sierpnia spektakl Ciao Ciao Bambina będzie można obejrzeć także o g. 21:00.

Monodram muzyczny opowiada o losach Marino Mariniego – włoskiego piosenkarza i kompozytora, który serca Polaków zdobył wieloma przebojami, z Nie płacz, kiedy odjadę na czele. W rolę Mariniego wciela się Nicola Palladini - ambasador włoskiej piosenki w Polsce. Na scenie towarzyszy mu duet muzyków: Dominik Dudzik (kontrabas/piano) i Piotr Bogutyn (gitary). W trakcie spektaklu usłyszymy niezapomniane przeboje artysty, a także najpopularniejsze utwory z kanonu włoskiej piosenki. W raz z bohaterem widzowie poznają klimat nowojorskiej Małej Italii, odwiedzają kabarety Neapolu i Rzymu. Są świadkami wielkiego sukcesu artysty nad Sekwaną, a także polskiego rozdziału w karierze Mariniego. Tło dla spektaklu stanowią widowiskowe videoprojekcje, wprowadzające w klimat i atmosferę minionych lat.

Bilety na spektakl 15.08.15 o g. 21:00 w cenie 35 zł normalny, 30 zł ulgowy do nabycia w Biurze Obsługi Widza przy ul. Żeglarskiej 8 w Toruniu oraz pod numerem telefonu 512 982 813.

(-)
Materiał Teatru
13 sierpnia 2015

Książka tygodnia

Amantka z pieprzem
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Grażyna Barszczewska, Grzegorz Ćwiertniewicz

Trailer tygodnia