Dwie widownie, jedno miasto

Jagiellonia Białystok w Operze i Filharmonii Podlaskiej

Tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej, już 18 lutego, piłkarze białostockiej Jagiellonii zaprezentują się kibicom na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej. Porozumienie w tej sprawie podpisali w środę 24 stycznia Roberto Skolmowski, dyrektor Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Marcin Jurczewski, dyrektor marketingu oraz członek zarządu Jagiellonii Białystok SSA.

- Z dyrektorem Skolmowskim rozmowy prowadzimy już od pół roku. Wspólnie postanowiliśmy zorganizować tutaj prezentację drużyny pod hasłem „Dwie widownie – jedno miasto" – mówi Mariusz Jurczewski. – Myślę, że kibice będą się tutaj dobrze czuli, w końcu Opera i Filharmonia Podlaska jest dla każdego. Mam nadzieję, że przyjdą tu całe rodziny, z małymi dziećmi. Zależy nam, by i na nasze mecze przychodziło też coraz więcej rodzin.

Korzyść ma być obopólna. Klub ma nadzieję w ten sposób zachęcić do chodzenia na mecze większej ilości kibiców. Z drugiej stront to spotkanie ma też być zachętą do częstszych odwiedzin w operze na koncertach, przedstawieniach, wystawach. Jagiellonia Białystok wspólnie z OiFP szykuje kibicom wspaniały pokaz multimedialny.

Bilety na imprezę są bezpłatne. Można je kupić w oficjalnym sklepie klubu Jaga Fan Shop.
http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci.php?a=11619

 

Magdalena Kleban
Materiały OiFP
26 stycznia 2013

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...