Dynamiczny program okraszony porywającą grą aktorską

Dzień ojca w Och Teatrze

Dynamiczny program okraszony porywającą grą aktorską i oprawą muzyczną to cechy, jakimi Szarpaninę określają widzowie, jurorzy i jakimi Szarpanina określa się sama.

KABARET SZARPANINA
23 czerwca 2012, 20:30
W Och-cafe Teatrze

Kabaret Szarpanina w programie: „Wigry 3, czyli składak też program”

WARSZAWSKA PREMIERA!!!

KABARET SZARPANINA - istnieje od grudnia 2007 roku, jednak jego członkowie związani są ze sceną kabaretową już od kilku lat. Na swoim koncie jako Szarpanina mają 4 autorskie programy: „Wyspa”, „Krajm Storys”, „Pierepałki” oraz „Wigry 3, czyli składak też program”. Są autorami scenariuszy kilku kabaretonów i koncertów tematycznych, pisują też skecze radiowe w ramach współpracy z Polskim Radiem Szczecin. Ostatnio wyprodukowali serię krótkich filmów satyrycznych prezentowanych w „Kabaretowym Klubie Dwójki” - TVP2 oraz w internecie.

Szarpanina to również główny animator życia kabaretowego Szczecina i okolic. Kabaret jest organizatorem największego festiwalu kabaretowego w regionie - Szczecińskiego Przeglądu Autorskich Kabaretów SZPAK, regularnie organizuje kabaretony, spotkania i warsztaty kabaretowe dla młodzieży.

Wigry 3, czyli składak też program

Wigry 3 to powrót do tzw. kabaretowego składaka, czyli programu nie spojonego myślą przewodnią. Szarpanina postara się udowodnić, że "składak też program"! I to nie jest tak, że tym razem nie mieli pomysłu na temat programu. Po prostu mieli fajny pomysł na składak...

(-)
Teatr dla Was
22 czerwca 2012

Książka tygodnia

Tamara Łempicka. Sztuka i skandal
Wydawnictwo Marginesy
Laura Claridge

Trailer tygodnia