Dyskusja z aktorami Montowni

"Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o..." - Teatr Chłodnica w Warszawie

Teatr Chłodnica zaprasza na kolejne zderzenie z prawdziwym teatrem i jego problemami

Po pamiętnej dyskusji o Warszawie w spektaklu „Stolyca” (której owocem jest m.in. lifting Dworca Centralnego i rozpoczęcie budowy drugiej linii metra ), tym razem Chłodnica chce rozpocząć dyskusję o kondycji współczesnego teatru w Polsce.

Zważywszy na liczne spory, różnice zdań, a niekiedy nawet oznaki otwartej wrogości wobec siebie, wyrażanej przez artystów scen warszawskich, Teatr Chłodnica pragnie naciąć napęczniały wrzód, aby oczyścić atmosferę i podłożyć podwaliny pod fundament nowego, powszechnego, współczesnego, dramatycznego, polskiego i narodowego, przy udziale inicjatywy prywatnej, Teatru. Wszystkich, którym los teatru nie jest obojętny, lub tych,  którzy mają go kompletnie dosyć, Teatr zaprasza na wieczór teatralny pt.: „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o teatrze, a boicie się zapytać”…

Wieczór poprowadzą aktorzy Montowni. Jednocześnie informujemy, że Teatr Chłodnica nie bierze odpowiedzialności  za efekty rozpoczętej dyskusji. Wydarzenie będzie mieć miejsce 5 grudnia 2010 o godz. 20:00. Kolejne spektakle: 6,7 grudnia g. 20:00, 9 grudnia g. 21:00.

Hanna Białoń
Materiały Teatru
19 listopada 2010

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia