Dzień Dziecka w Polonii i Och-Teatrze

dwa razy Brzechwa - Teatr Polonia i Och-Teatr w Warszawie

Teatr Polonia i Och-Teatr zaprasza w Dzień Dziecka na spektakle i malowanie twarzy.

GRAMY 1 CZERWCA o 11:00 i 13:00!

Jan Brzechwa - KOPCIUSZEK - PREMIERA W DZIEŃ DZIECKA!!!


Dobrze znana i bardzo lubiana opowieść Jana Brzechwy o skromności i pyszałkowatości, o nagrodzie i karze. Mądrość młodej i skromnej dziewczyny naprzeciw wyrachowania innych ludzi. Szczerość i odwaga przeciw tchórzostwu Oryginalny zamysł reżyserski, piękne piosenki, pomysłowa scenografia i kostiumy oraz świetna obsada, to atuty tego przedstawienia, które jednocześnie bawi i wzrusza. To spektakl nie tylko dla najmłodszych, lecz dla całych rodzin; poruszający najgłębsze ludzkie emocje.

GRAMY TEŻ 2, 3 i 4 CZERWCA o 12:00

GRAMY 1 CZERWCA o 11:00!

ZIELONE ZOO na podstawie wierszy Jana Brzechwy ... i nie tylko!

Miss Poziomka, Pan Wywoływacz oraz Dżelsominek, postaci, twórcy i wykonawcy przedstawienia Zielone Zoo, zapraszają widzów do świata nieskrępowanego humoru oraz nieograniczonej wyobraźni. Humor i Wyobraźnia pozwolą zamienić pokój dziecięcy w cyrk, cyrk przemienić w teatr, a teatr, ostatecznie, w plac zabaw pełen piosenek i wierszy.

UWAGA DZIECI!!!


Po wszystkich spektaklach zapraszamy Was na profesjonalne malowanie twarzy w wykonaniu charakteryzatorek Fundacji kolor ma moc!

Dzięki malowaniu twarzy malujemy świat. A kolorowy świat zawsze jest piękniejszy.

Marzysz, żeby być kotem, lisem, motylem czy innym zwierzątkiem? W Teatrze Polonia i w Och-teatrze to będzie możliwe. Po prostu przyjdź na spektakl i daj się pomalować! Dzięki Fundacji Malujemy Świat przemiana w ulubione zwierzę będzie łatwiejsza niż sądzisz

Będzie to też wyjątkowa okazja do nabycia pierwszego profesjonalnego podręcznika do malowania twarzy "Malujemy Świat" oraz zrobienia sobie pamiątkowej fotografii.

Rezerwacje biletów dla grup przyjmujemy drogą mailową: bow@teatrpolonia.pl

(-)
Materiały Teatru
26 maja 2012

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia