Dzień Dziecka w TR Warszawa

Tydzień Dziecka 2020 - TR Warszawa

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka TR Warszawa zaprasza dzieci, rodziców, opiekunki i opiekunów do wzięcia udziału w akcji artystycznej LIŚĆ DO TR.

Czego w ostatnim czasie dzieci potrzebują najbardziej? Kontaktu z przyrodą i kreatywnej zabawy z najbliższymi! Zachęcamy dzieci do wyłączenia komputerów i analogowej zabawy, której efektami mogą podzielić się z zespołem TR Warszawa.
Do udziału zachęcamy wszystkie dzieci, jak i tych, którzy dalej się dziećmi czują. Akcja organizowana jest w ramach TYGODNIA DZIECKA 2020.

LIŚĆ DO TR
Na czym polegają zadanie?
"Znajdź najdziwniejszy liść w Twoim otoczeniu. Możesz go znaleźć na spacerze wokół domu czy w parku, na drzewie lub krzewie, w kwiatkach na rabatkach. Jeśli nie chcesz lub nie możesz wyjść na zewnątrz – może znajdziesz go w domu? Zrób zdjęcie liścia! Napisz (a jeśli nie umiesz jeszcze pisać – narysuj) list do teatru. Opowiedz nam: jaki spektakl chciałbyś lub chciałabyś zobaczyć w przyszłości? Może bohaterem spektaklu mógłby zostać Twój liść? Prześlij zdjęcie i LIŚĆ DO TR na adres: edukacja@trwarszawa.pl". Zdjęcia liści i listów zostaną opublikowane na stronie TR Warszawa w formie wirtualnej galerii.

Instrukcja zabawy, o której opowiada aktor TR Warszawa, Dobromir Dymecki, znajduje się na Facebooku TR Warszawa. Akcja LIŚĆ DO TR trwa od 1 do 7 czerwca w ramach TYGODNIA DZIECKA 2020.

Kaja Stępkowska
Materiał nadesłany
2 czerwca 2020
Teatry
TR Warszawa

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia

Faust
Tobias Kratzer
Nowy "Faust" z Opery Paryskiej 29 lis...