Dzień Dziecka we Wrocławskim Teatrze Lalek

Bardzo chcieliśmy, by Dzień Dziecka mimo izolacji był wyjątkowy deklaruje Wrocławski Teatr Lalek i proponuje dwie niespodzianki.

W najbliższą niedzielę 31.05 o godz. 15:00 udostępnimy Wam jeden z naszych największych hitów - wielokrotnie nagradzane, baśniowe widowisko na podstawie sztuki Marii Wojtyszko w reżyserii Jakuba Krofty, dyrektora artystycznego WTL-u - PIEKŁO-NIEBO.


 

Nagranie spektaklu z okazji Dnia Dziecka będzie dostępne na naszej stronie (patrz link pod tekstem) aż przez 48 godzin, do godz. 15:00 2.06.

Przedstawienie zdobyło m.in. Wrocławską Nagrodę Teatralną (2017), GRAND PRIX na III Festiwalu małych Prapremier w Wałbrzychu, Świadectwo Wysokiej Jakości i Poziomu Artystycznego na XXI Festiwalu Teatralnym Korczak, Główną nagrodę za tekst sztuki na 23. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej oraz został uznany najlepszym przedstawieniem wg rankingu krytyków miesięcznika TEATR (2016/2017)

To nie koniec niespodzianek na Dzień Dziecka! 1.06 o godz. 19:00 zaprosimy Was na specjalny, 6. Rozdział BAJKI Z ZAMKNIĘTEGO TEATRU - bajki, którą od 6. tygodni tworzymy wspólnie w Spółdzielni Bajek TĘCZA. Bajka powstaje na podstawie dzieł stworzonych przez super Spółdzielców: rysunków, nagrań, zdjęć - bo to Wy, nasi Widzowie, jesteście dla nas największą inspiracją i motywacją do działania. Zapraszamy też kolejnych!

(-)
Materiał Teatru
29 maja 2020

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...