Dzień otwarty w Operze Krakowskiej

Bepłatne wejściówki do odbioru w kasie

8 grudnia Opera Krakowska ponownie zaprosi swych widzów na dzień otwarty. Od jutra będzie można odbierać bezpłatne wejściówki na to wydarzenie.

Z okazji dnia otwartego budynek Opery przy ul. Lubicz 48 zostanie podzielony na cztery strefy: sceny, spotkań, scenografa i garderoby. Każda z nich przedstawi operowy świat z innej strony. Strefa sceny to głównie pokazy. Będzie tam można zobaczyć m.in. otwartą próbę Koncertu Sylwestrowego. W strefie spotkań poznamy odtwórczynie partii Adiny w operze Napój miłosny G. Donizettiego i reżysera spektaklu. W strefie garderoby będzie można przymierzyć stroje ze spektakli i poddać się profesjonalnej charakteryzacji, zaś w strefie scenografa odbędą się warsztaty plastyczne i pokazy projektów scenografii. Ponadto w programie min. warsztaty ruchu i muzyki oraz konkurs fotograficzny dla zwiedzających.

Bezpłatne wejściówki na poszczególne wydarzenia będą do odbioru w kasie Opery od dziś (24 bm.) od godz. 10. Jedna osoba może odebrać max. 4 wejściówki na każde wydarzenie.

(-)
Dziennik Polski
24 listopada 2012

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia