Elena Lola Loli & Cracow Duo

Małopolski Ogród Sztuki

7 września o 19.00 trójka artystów utytułowanych w swoich dziedzinach, na żywo zaprezentuje oryginalne połączenie muzyki, grafiki oraz gry aktorskiej! Rytm, dynamika, ekspresja to trzy słowa perfekcyjnie opisujące ten performance oraz relacje między artystami, którzy na pewno nie raz zaskoczą nas niebanalnymi zwrotami akcji na scenie.

Elena Lola Loli (Elena Leszczyńska) – grafik i aktorka. Absolwentka ASP w Warszawie oraz Sankt-Petersburskiej Akademii Sztuki Teatralnej. Za rolę w filmie „Mała Moskwa" Waldemara Krzystka otrzymała Polską Nagrodę Filmową „Orzeł". Publiczności telewizyjnej znana m.in. z roli Ludmiły z serialu "Barwszy szczęścia". Członkini Polskiej Akademii Filmowej i Europejskiej Akademii Filmowej. Autorka szaty graficznej do albumów Cracow Duo „Dedications" i „Polska muzyka wiolonczelowa".
www.elenalolaloli.pl

Cracow Duo - Kalinowski, Szlezer - cello & piano duo
Założony w 2001 roku duet pianisty Marka Szlezera i wiolonczelisty Jana Kalinowskiego. Muzycy występowali na najbardziej prestiżowych estradach koncertowych Europy i Azji. Podobne rozumienie muzyki i wspólna wizja sztuki w połączeniu z doskonałym warsztatem instrumentalnym i dużym doświadczeniem koncertowym pozwala im na tworzenie interpretacji emocjonalnych, szczerych i żywiołowych.
www.cracowduo.com

bilety:
normalne 25 zł
ulgowe 15 zł

(-)
Materiał Teatru
4 września 2014

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...