Emocjonująca niedziela

Rynek Nowego Myślenia - Teatr WARSawy

Teatr WARSawy zaprasza w wakacje na Rynek Nowego Myślenia.

Szczególnie emocjonująca będzie najbliższa niedziela, 13 lipca, podczas której zaprezentujemy dwa nasze wydarzenia. Pierwszym z nich jest pokaz warsztatowy (godz. 17), wieńczący zajęcia aktorskie Teatru Porywacze Ciał. Wstęp jest wolny! Drugim jest niedawno "reanimowany" spektakl "Pacjent" (godz. 20): stand-up oparty na prawdziwych wydarzeniach, czarna komedia, reportaż, satyra na Polską Służbę Zdrowia, kabaret pomieszany z tragedią, ironiczna podróż po korytarzach warszawskiego szpitala wiele można by wymieniać.

W kolejny weekend (19, 20 lipca, godz. 20) na naszych deskach zagoszczą zawrotne "Zaklęte rewiry" - widowiskowa inscenizacja według powieści Henryka Worcella w reżyserii Adama Sajnuka ze wschodzącą gwiazdą - Mateuszem Banasiukiem - w roli Romana Boryczki. Spektakl zachęcający widzów do czynnego uczestnictwa w wydarzeniach, a jednocześnie zmuszający odbiorców do refleksji i oceny, daleko wykraczającej poza ramy zwykłego odbierania treści i emocji w teatrze.

Sierpień odbędzie się pod znakiem Pożaru w burdelu. Z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Burdeltrupa przygotowała wydarzenie wyczekiwane i wyjątkowe - wznowienie największy hitu - "Gorączki powstańczej nocy" (1-5 sierpnia). Znowu będzie można wzruszyć się przy "Niewarszawie", odwiedzić posterunek na Wilczej i odlecieć przy "Balonie Orandż".

(-)
Materiał Teatru
12 lipca 2014
Teatry
Teatr WARSawy

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia