Etiudy powarsztatowe

Wrocławski Teatr Pantomimy

15 grudnia o godz. 19.00 na Scenie na Świebodzkim grupy MŁODZIEŻ i SENIOR, biorące udział w warsztatach „Akcja: EDUKACJA”, zaprezentują etiudy powarsztatowe.

Młodzież i seniorzy od września 2014 uczestniczyli w warsztatach teatralnych pn. „Akcja: EDUKACJA". Od tego czasu mierzyli się z różnorodnymi formami pracy w teatrze – od udziału w licznych warsztatach aktorskich, poprzez krytykę teatralną, aż po poznawanie pracy marketingowca.

W grudniu tego roku obie grupy podsumują pierwszy etap swojej pracy i zaprezentują etiudy na bazie mitu o Dedalu i Ikarze.
Opiekę reżyserską nad projektem sprawują: Agnieszka Kulińska (grupa MŁODZIEŻ) i Artur Borkowski (grupa SENIOR).

Wstęp na pokaz jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc /71 337 21 03/.
Więcej informacji na www.pantomima.wroc.pl.

Akcja: EDUKACJA trwa we Wrocławskim Teatrze Pantomim od września 2014. W ramach programu odbywają się warsztaty dla dzieci i ich rodziców, młodzieży i seniorów. Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję zapoznać się z historią teatru, w tym historią teatru tańca i pantomimy, reinterpretacją mitu o Dedalu i Ikarze na przestrzeni epok, krytyką teatralną, a także brali udział w licznych warsztatach aktorskich prowadzonych m.in. przez aktorów Wrocławskiego Teatru Pantomimy, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Wrocławskiego Teatru Współczesnego, Teatru PINOKIO w Łodzi.

(-)
Materiał Teatru
7 grudnia 2015

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...