Feeria dźwięków i barw

25. Przebojowa Noc Sylwestrowa - Teatr Rozrywki w Chorzowie

Ćwierćwiecze? Srebrne wesele? Jubileusz? Tak. Ale każde to określenie brzmi zbyt dostojnie i poważnie.

A my zapraszamy Państwa na szaloną feerię dźwięków i barw, na rozkołysaną i rozśpiewaną wspólną zabawę. Dwudziesty piąty koncert sylwestrowy to koncert marzeń, stworzony właśnie przez Państwa.

W trwającym sześć tygodni plebiscycie, spośród 240 propozycji wybrali Państwo największe „Rozrywkowe" przeboje. Czy usłyszymy „Dumkę na dwa serca" Edyty Górniak i Mieczysława Szcześniaka, czy wspólnie zatańczymy „Macarenę"? Wyniki ogłosimy podczas 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej.

Jedno jest pewne: będą to największe i najpopularniejsze hity, oklaskiwane podczas naszych koncertów. Pewnie uda nam się powrócić wspomnieniami do niejednego występu, zachwycić bogatymi aranżacjami i dynamiczną choreografią. A w Nowy Rok wejdziemy niezwykłą, muzyczną niespodzianką.

Będzie radośnie, kolorowo i szampańsko! Zapraszamy!

Bilety dostępne w cenach:
- na parterze: 460 zł i 440 zł
- w lożach i na balkonie środkowym: 380 zł
- na balkonach bocznych: 310 zł

UWAGA!
Frekwencja na wydarzeniu przekracza 50%. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, kolejne miejsca możemy sprzedać tylko tym Widzom, którzy wyrażą zgodę na weryfikację swojego zaszczepienia przy wejściu do teatru lub posiadają aktualny negatywny test, (nie dotyczy to osób poniżej 12 roku życia). W przypadku niemożliwości wylegitymowania się dowodem pełnego zaszczepienia lub negatywnym testem osoba taka nie będzie wpuszczona na widownię, zaś teatr nie będzie zwracał kosztów zakupu biletu.

(-)
Teatr Rozrywki
31 grudnia 2021

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia