Ferie w foyer, na scenie i za kulisami

Warszawskie teatry dzieciom

Podczas ferii w Warszawie spektaklom dla najmłodszych towarzyszą ekstra atrakcje - niskie ceny biletów, wizyty za kulisami i dyskoteka na scenie. W teatrach ferie to czas atrakcji dla widzów

W foyer Baja zimowe schronienie znalazły ryby, ssaki i ptaki autorstwa mistrza Wilkonia. Ich niezwykłe kształty i kolory intrygują teatralną publiczność na równi z akcją spektakli. Dodatkowo, w zimowej przerwie od szkoły bilety kosztują nieco taniej niż zwykle. - To zachęta dla opiekunów dzieci, by z okazji ferii zafundowali swoim pociechom wyprawę do teatru - wyjaśniają gospodarze.

Z kolei Lalka kusi widzów warsztatami teatralnymi i spotkaniami z aktorami po każdym przedstawieniu, a Teatr Narodowy zaprasza na wycieczkę po niedostępnych na co dzień zakamarkach.

Za to w kochającej muzykę i śpiew Rampie z okazji "Zimy w mieście" czwartkowy spektakl zakończą wspólne śpiewy oraz tańce aktorów i widzów. Warto być jednym z nich.

Wystawa prac Józefa Wilkonia, foyer Teatru Baj, ul. Jagiellońska 28, wstęp wolny, do czwartku, 10.03;
Pokaz technik i efektów teatralnych, Teatr Lalka, pl. Defilad 1, w cenie biletu na spektakle do niedzieli (27.02);
Ferie w Teatrze Narodowym, Teatr Narodowy, pl. Teatralny 3, wstęp wolny, rezerwacje: tel. 22 692 07 40
Zabawa i dyskoteka po spektaklu "Tajemniczy ogród", Teatr Rampa, ul. Kołowa 20, zabawa w cenie biletu na spektakl, rezerwacje: tel. 22 619 12 21

Ar
Zycie Warszawy
22 lutego 2011

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...