Festiwal uczelni nieartystycznych

4. Festiwal Teatrów Studenckich START

Jutro, 9 marca, rozpoczyna się w Warszawie IV edycja Festiwalu Teatrów Studenckich START, jedynego w Polsce konkursowego przeglądu spektakli przygotowanych przez studenckie zespoły z uczelni nieartystycznych. Festiwal potrwa do 12 marca.

W trakcie czterech marcowych dni na deskach Teatru Academia oraz Teatru SOHO będzie można obejrzeć 8 studenckich spektakli konkursowych oraz spektakl mistrzowski Teatru Realistycznego ze Skierniewic pt. „Manifest". Wystąpią studenci z Krakowa, Lublina, Torunia, Warszawy, Łodzi i Poznania.

Dodatkowo, w klubokawiarni Chmury oraz Składzie Butelek będzie się można bawić podczas cyklu imprez afterparty – koncertów zespołów Wave oraz Noże, występu DJ-a TMTH i Drag Queen Show w wykonaniu Edyty Gypsy Queen.

Spektakle oceniane będą przez jury, w którym zasiądą Ewa Pytka, Jerzy Lach oraz Paweł Szkotak. Co więcej, przyznana zostanie także nagroda publiczności w oparciu o głosy widzów.

Wstęp na spektakle jest biletowany. Rezerwacji dokonywać można za pomocą maila rezerwacja@smik.eu oraz dzwoniąc lub wysyłając sms na numer 570 288 241. Ceny biletów to 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). W sprzedaży są także karnety (80/50 zł).
Więcej informacji: www.festiwalstart.pl

(-)
Materiał organizatora
8 marca 2017

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...