Finał pierwszego sezonu akcji edukacyjnej

Wrocławski Teatr Pantomimy

Pierwszy rok programu edukacyjnego Wrocławskiego Teatru Pantomimy "Akcja: Edukacja" skierowanego do dzieci i ich rodziców, młodzieży i seniorów, zbliża się do wakacyjnej przerwy. Najbliższe zajęcia we wrześniu.

Prace nad pokazem kończącym projekt uczestnicy rozpoczną wraz z nowym sezonem, czyli już we wrześniu 2015.

Do tej pory "Akcja: EDUKCJA" to: 208 warsztatów, 395 godzin warsztatowych, ponad 30 pedagogów i artystów teatrów dramatycznych, lalek i ruchu, którzy prowadzili zajęcia w grupach Młodzież, Senior i Junior. Byli to m.in.: Konrad Dworakowski, Joanna Gerigk, Ewa Skibińska, Przemysław Jaszczak, Anna Królica, Joanna Szymajda oraz zespół aktorów i pedagogów Wrocławskiego Teatru Pantomimy.

***

Wrocławski Teatr Pantomimy już teraz zaprasza i przyjmuje zapisy do udziału w zajęciach Akcja: EDUKACJA.

Grupa Młodzież

Zajęcia z młodzieżą licealną i studentami poprowadzi Agnieszka Kulińska - aktorka WTP i pedagog PWST we Wrocławiu. Licealiści i studenci od września rozpoczną pracę nad przedstawieniem, którego premiera zaplanowana jest na listopad 2015 i odbędzie się na jednej ze scen Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Próby do przedstawienia odbywały się będą dwa razy w tygodniu - w czwartkowe popołudnia i w soboty.

Pantomima zaprasza wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z pracą nad przedstawieniem w konwencji pantomimy!

Koszt udziału w zajęciach to 150 zł/m-c.

Grupa Senior

Od września ruszają ponownie zajęcia w grupie Senior. Najstarsi adepci również rozpoczną już intensywne próby do swojej premiery, planowanej na listopad 2015. Zajęcia w grupie Senior prowadzi nasz aktor Artur Borkowski - wieloletni aktor WTP.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Informacje o możliwości dołączenia do grupy Teatr poda we wrześniu.

Grupa Junior

Od września niedzielne spotkania z dziećmi i ich rodzicami będą odbywały się w Kinie Nowe Horyzonty. O niezapomniane, pomysłowe i pełne dobrej zabawy niedzielne poranki zadbają aktorzy Wrocławskiego Teatru Pantomimy.

Plan jest taki: o 10.00 uczestnicy warsztatów z rodzicami i pedagogami wspólnie oglądają bajkę/animację, która będzie inspiracją do zabaw ruchowo-teatralnych. Z pewnością nie zabraknie dobrej energii!

Od września WTP zaprasza na Teatralny Plac Zabaw w niedziele o 10.00 do Kina Nowe Horyzonty. Sprzedaż biletów prowadzą kasy KNH.

(-)
Materiały Organizatora
27 czerwca 2015

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...