Finisaż wystawy

„Zjawiska teatralne w przestrzeni teatralnej i nieteatralnej" - Teatr Kameralny w Bydgoszczy - finisaż wystawy - 22.08.2022, 12:00

22 sierpnia o godzinie 12:00 odbędzie się finisaż wystawy „Zjawiska teatralne w przestrzeni teatralnej i nieteatralnej".

Referat wieńczący wystawę, na którą Teatr Kameralny zapraszał przez całe wakacje, wygłosi Agnieszka Kołodziej-Adamczuk, kustosz, pełnomocnik dyrektora i główny specjalista Centrum Scenografii Polskiej działającym przy Muzeum Śląskim w Katowicach (partner wystawy). Referatowi będzie towarzyszyć prezentacja dzieł z kolekcji Muzeum Śląskiego poświęconego twórczości Piotra Tetlaka. Będzie to również ostatnia szansa na obejrzenie wystawy prezentowanej w przestrzeniach Teatru: na małej scenie, we foyer i na patio.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Prosimy o potwierdzenie udziału w odpowiedzi zwrotnej na tę wiadomość do 19 sierpnia. Będzie to nie tylko okazja na zapoznanie się ze współczesną sztuką szeroko pojętej scenografii, kostiumografii i performance'u, ale także – jesteśmy o tym przekonani – ciekawy wykład i możliwość odbycia interesujących, wartościowych rozmów. To również jedno z ostatnich wydarzeń zaplanowanych przez Teatr przed startem nowego sezonu. Do zobaczenia, mamy nadzieję, zarówno na finisażu, jak i przy okazji wielu wydarzeń i premier sezonu 2022/2023.

Anna Mochalska
Materiał Teatru
18 sierpnia 2022
Wątki
WYSTAWY

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia

Faust
Tobias Kratzer
Nowy "Faust" z Opery Paryskiej 29 lis...