Flirtujący gość specjalny

"Życie to nie teatr" - Dużea Scena Teatru Nowego

27 kwietnia o godz. 17 i 20 na Dużej Scenie Teatru Nowego odbędzie się koncert jubileuszowy "Życie to nie teatr". Gościem specjalnym będzie Danuta Stenka, która po koncertach podpisywać będzie swoją książkę "Flirtując z życiem", napisaną wspólnie z Łukaszem Maciejewskim.

Muzyczna esencja czterech dekad Teatru Nowego. Nasi śpiewający aktorzy w towarzystwie świetnych instrumentalistów przypominają najlepsze i najbardziej znane utwory z bogatego dorobku Jerzego Satanowskiego oraz innych znakomitych kompozytorów. Usłyszymy wybór piosenek napisanych do tekstów m.in. Agnieszki Osieckiej, Bolesława Leśmiana, Bertolta Brechta, Edwarda Stachury i Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.

Poetyckie igraszki słowne to jednak nie wszystko - w końcu "Życie to nie teatr". Chociaż... Teatr Nowy wręcz kipi życiem, i to od lat! 27 kwietnia o 17.00 i 20.00 udowodnią to aktorzy, którzy śpiewająco zaliczą egzamin ze znajomości największych muzycznych hitów sceny przy Dąbrowskiego 5 z ostatnich czterech dekad. W tym rozśpiewanym gronie nie zabraknie również gościa specjalnego - Danuty Stenki - która po koncertach podpisywać będzie swoją najnowszą książkę: "Flirtując z życiem", napisaną wspólnie z Łukaszem Maciejewskim.

27 kwietnia | godz. 17.00 i 20.00 | Duża Scena

Bilety: 70/45 pln (parter), 55/35 pln (balkon)

(-)
Materiał Teatru
25 kwietnia 2014
Portrety
Danuta Stenka

Książka tygodnia

Trailer tygodnia