Gitary w Ogrodzie Staromiejskim

Gitarowy Piknik - Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe, Wrocławski Teatr Lalek

5 sierpnia 2011 (piątek) w godzinach 16:30 - 21.30 Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe i Wrocławski Teatr Lalek zapraszają na Gitarowy Piknik w Ogrodzie Staromiejskim

Podczas koncertu na Scenie Letniej wystąpią znakomici artyści - gitarzyści klasyczni, jazzowi i flamenco: Krzysztof Pełech, Leszek Potasiński i Robert Horna, kameralista Antonello Lixi, gitarzysta jazzowy Marcin Olak, finalista programu Must be the Music - Piotr Restecki oraz artyści flamenco - gitarzysta Kuba Niedoborek i Agata Teodorczyk z grupą tancerek.

Koncert organizowany jest w ramach Letniego Festiwalu Gitarowego, który odbywa się od 1 do 8 sierpnia w Krzyżowej koło Świdnicy. Jest to impreza skupiająca fanów gitary, profesjonalistów i amatorów na tygodniowych warsztatach, koncertach, pokazach i lekcjach mistrzowskich. Gitarowy Piknik we Wrocławiu ma na celu zaprezentowanie szerszej publiczności tego, co dzieje się podczas Festiwalu. Dlatego w ramach koncertu wystąpią artyści i wykładowcy zaangażowani w pracę z uczestnikami warsztatów w Krzyżowej: gitarzyści klasyczni - Krzysztof Pełech, Leszek Potasiński i Robert Horna, kameralista Antonello Lixi, gitarzysta jazzowy Marcin Olak oraz finalista programu Must be the Music - Piotr Restecki. Ewentualny chłód wieczoru rozproszą artyści flamenco - gitarzysta Kuba Niedoborek i Agata Teodorczyk z grupą tancerek.

Gitarowy Piknik w Parku Staromiejskim jest fantastyczną propozycją nie tylko dla fanów muzyki gitarowej i nie tylko dla melomanów, ale dla wszystkich wrocławian, którzy po całym tygodniu pracy chcą wypocząć w urokliwym plenerze i przy dźwiękach relaksującej muzyki.

Bilety w cenie 25 zł dostępne w kasie Wrocławskiego Teatru Lalek (czynnej od 02. sierpnia w godz. 15.00-19.00) oraz na www.sklep.gitara.wroclaw.pl, www.ticketpro.pl oraz w sieci sklepów Empik, Media Markt i Saturn

(-)
Materiały Organizatorów
20 lipca 2011

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...