Gombrowicz na ulicy

konkurs

Muzeum Witolda Gombrowicza we współpracy z Wydawnictwem Literackim ogłasza wakacyjny uliczny konkurs fotograficzny. Zadaniem uczestników konkursu będzie odnalezienie i sfotografowanie ulic imienia Witolda Gombrowicza w dowolnym miejscu świata.

Uczestniczyć w nim może każdy, bez względu na wiek, płeć, wyznanie, upodobania estetyczne i poglądy polityczne, że o umiejętnościach fotograficznych oraz ich braku nie wspomnimy.

Zadaniem uczestników konkursu będzie odnalezienie i sfotografowanie ulic imienia Witolda Gombrowicza w dowolnym miejscu świata. Jesteśmy ciekawi, czy i gdzie takie ulice pod patronatem autora "Ferdydurke" się znajdują, jak wyglądają i co się przy nich interesującego mieści.

Przysyłajcie więc Państwo fotografie z krótkimi opisami i informacjami o autorze oraz zgodą na publikację w Internecie na nasz adres mailowy: muzeum-gombrowicza@muzeumliteratury.pl . Prace publikować będziemy na bieżąco na naszym profilu FB, profilu Wydawnictwa Literackiego oraz na stronie muzeum. Dla autorów najciekawszych prac Wydawnictwo Literackie ufundowało nagrody książkowe, wybrane prace pokażemy też we wrześniu w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli.

Poza konkursem publikujemy oczywiście fotografię ulicy Witolda Gombrowicza we Wsoli, dumnie ukazująca nasz adres: ul. Gombrowicza 1.

Zdjęcia w przyzwoitej rozdzielczości prosimy przysyłać do 20 sierpnia 2013 r. Jedna osoba może przesłać maksymalnie trzy fotografie tego samego miejsca.

Czekamy na zdjęcia!

(-)
Materiał Muzeum
13 lipca 2013

Książka tygodnia

Nice, cosie i duchy. Eseje o sztuce
Pewne Wydawnictwo
Michał Krawczyk

Trailer tygodnia

"Powrót" - reż. Michał...
Michał Zdunik
Bywa tak, że odwiedzamy dom rodzinny ...